دیگ بخار خشکشویی

✅ راهنمای مشاوره و خرید دیگ بخار خشکشویی آراد بویلر

دیگ های بخار خشکشویی آراد بویلر در ظرفیت‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. مزیت استفاده از دیگ‌های بخار آراد بویلر در نوع طراحی این تجهیزات است؛ همانطور که می‌دانیم طول عمر بالا و راندمان بیشتر از جمله خصوصیت‌های بارز هر محصولی می‌باشد. هیچ خریداری تمایل ندارد به چالش تعمیر دیگ بخار بیفتد. لذا تهیه یک بویلر مناسب که دارای استانداردهای لازم بوده و همچنین طراحی مناسبی داشته باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مجموعه آراد بویلر علاوه بر این، تولید بخارشوی خانگی را نیز در برنامه دارد، در زیر به چند نمونه از ویژگی های دیگ‌های بخار خشکشویی آراد بویلر اشاره می‌کنیم.

تجهیزات دیگ بخار خشکشویی

تجهیزات دیگ بخار خشکشویی که به وفور در بازار یافت می شود تشکیل شده از مشعل دیگ بخار، لول سوئیچ، پرشر سوئیچ، سوپاپ اطمینان، تابلو کنترل فرمان، شیشه آب نما، تراپ، سنسور حرارتی، سوپاپ اطمینان و پمپ می باشد.

دیگ بخار خشکشویی

انواع دیگ بخار خشکشویی

دیگ بخار خشکشویی بنا به ظرفیت و ابعاد به انواع مختلف دسته بندی می شود؛ در این نوع دیگ بخار که در مجموعه آراد بویلر تولید می شود و دارای استاندارد و همچنین تایید شده از سمت سازمان کنترل کیفیت ایران است از تجهیزات با مواد اولیه باکیفیت استفاده شده است. از دیگ های بخار خشکشویی در هتل ها با نام لاندری مورد استفاده قرار میگیرد.

در خشکشویی بخار خشک مورد استفاده قرار میگیرد به دلیل اینکه آب الیاف پارچه ها را به مرور از بین میبرد و فرم لباس به حالت کهنه در می آید.

مزایای دیگ بخار خشکشویی آراد بویلر

از مزایای دیگ بخار خشکشویی آراد بویلر می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

الف) پلاک استاندارد

ب) ورق‌ها و لوله‌های آلیاژی

ج) مهندسین طراح شیمی و مکانیک

د) بهره‌گیری از جوشکاران و مونتاژکاران خبره

ه) قیمت‌های رقابتی

و) تحویل فوری

ی) خدمات پس از فروش

الف) پلاک استاندارد

به دلیل اهمیت ساخت دیگ بخار خشکشویی، دیگ‌های بخار شامل استاندارد اجباری بوده و کلیه سازندگان موظف به ساخت این محصول زیر نظر بازرسین اداره کل استاندارد می‌باشند، لذا داشتن پلاک استاندارد گام نخست در تأیید کیفیت دیگ‌های بخار خشکشویی است.

ب) ورق‌ها و لوله‌های آلیاژی

استفاده از ورق‌ها و لوله‌های آلیاژی در دیگ بخار خشکشویی مطابق استاندارد 4231 اجباری می‌باشد، بر طبق استانداردهای موجود در دنیا استاندارد دیگ‌های بخار در ایران نیز تدوین گردید و هر ساله مورد بازبینی قرار می‌گیرد، به همین منظور بهره‌گیری از مهندسین طراح مجرب بسیار حائز اهمیت می‌باشد؛ پیشروی همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه دیگ‌های بخار خشکشویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مجموعه آراد بویلر نیز در استفاده از ورق‌ها با آلیاژ مناسب و همینطور لوله‌های انتقال حرارت و دود با آنالیزهای متناسب و منطبق بر استانداردهای روز دنیا در دیگ‌های بخار و دیگ روغن داغ پیش می‌رود. ورق‌های مناسب آتشخوار جزو اجزای جدایی ناپذیر ساخت بویلر‌های بخار می‌باشد که باعث افزایش عمر دیگ شده و از پوسیدگی و فرسودگی پیشگیری می‌شود.

همینطور لوله‌های آلیاژی و مقاوم در برابر آتش علاوه بر انتقال مناسب و با ضریب انتقال مناسب دارای عمر مفید بیشتری نیز هستند. لذا ساخت این محصول بر اساس استاندارد، اجباری می‌باشد.

دیگ بخار خشکشویی آراد بویلر

ج) مهندسین طراح شیمی و مکانیک

از دیگر نکات حائز اهمیت در ساخت یک دیگ بخار خشکشویی مطلوب طراحی بهینه و با‌کیفیت می‌باشد.

مجموعه ما از مهندسین طراح شیمی و مکانیک زبر دست در این امر بهره گرفته است، چرا که اعتقاد داریم کیفیت در ورای علم نهفته است و سعی بر آن داریم تا با بهره‌گیری از دانش مهندسین خبره بومی به این مهم نایل آییم؛ شیمی و مکانیک از اجزای جدایی ناپذیر در تجهیزات تحت فشار هستند.

د) بهره‌گیری از جوشکاران و مونتاژکاران خبره

پس از طراحی علمی دیگ‌های بخار خشکشویی نوبت به اجرای نقشه‌های ساخت میرسد؛ آراد بویلر با بهره‌گیری از جوشکاران و مونتاژکاران خبره و باتجربه در این زمینه کیفیت محصولات تولیدی خود را به طرز چشم‌گیری بالا برده است.

جوشکاری و مونتاژ مناسب سهم مهمی در بالا بردن کیفیت دیگ‌های بخار دارند، چرا که ضعف در قسمت جوشکاری و مونتاژ کاری باعث کاهش کیفیت خواهد شد.

ه) قیمت‌های رقابتی

با‌توجه به اوضاع اقتصادی بر آن شدیم تا با کاهش هزینه‌ها قیمت‌هایی رقابتی ارائه نموده تا با اجرای این مهم گامی هر چند کوچک در جهت اعتلای صنعت این مرز و بوم برداریم تا صنعتگران محترم با رضایت خاطر بیشتری در صنعت این مملکت قدم بردارند، در شرایط  کنونی اقتصادی کاهش قیمت‌های دیگ‌های بخار خشکشویی از اهداف آراد بویلر می‌باشد

و) تحویل فوری

با پیشرفت علم و تکنولوژی اهمیت زمان روز به روز بیشتر می‌شود، جهت کاهش دغدغه‌های مشتریان محترم با تحویل فوری دیگ‌های بخار خشکشویی در ظرفیت‌های مختلف این دغدغه را به مزیت تبدیل نموده ایم. تحویل به موقع دیگ‌های بخار آماده و یا تحویل به موقع دیگ‌های بخار سفارشی از جمله تعهدات آراد بویلر می‌باشد.

ی) خدمات پس از فروش

این یک شعار نیست…

فروش پایان کار نیست بلکه ابتدای تعهد ما به شماست چرا که با خدمات پس از فروش در لحظه، نگرانی‌های شما را کاهش خواهیم داد و به تعهد خود عمل خواهیم نمود.

دیگ های بخار لاندری یا دیگ بخار خشکشویی در بیمارستان ها، هتل ها مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *