بخارشوی کارواش آراد بویلر بخارشوی کارواش و کارایی آن

بخارشوی کارواش و کارایی آن

دستگاه بخارشوی با استفاده از آب و تبدیل آن به بخار پرفشار، برای پاکسازی سطوح کثیف و آلوده مورد استفاده قرار میگیرد؛ این محصول یکی از دستگاه های پرطرفدار است که برای پاکسازی انواع سطح طراحی و تولید می شود. دستگاه بخارشوی کارواش با دستگاه بخارشوی خانگی از لحاظ ظاهری و کارایی تفاوت دارد. دستگاه بخارشوی ماشین ساخت آراد بویلر دارای استانداردهای داخلی است و تمامی ماشین آلات صنعتی مانند دیگ بخار، دیگ روغن داغ و سایر، تحت نظارت سازمان کیفیت کنترل قرار دارد. در این بخش قصد داریم تا در رابطه با بخارشوی کارواش مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم تا در صورت انتخاب این دستگاه هنگام خرید دچار مشکل نشوید، پس در ادامه با ما همراه باشید.

دستگاه بخارشوی چیست؟

بخارشوی همانطور که پیش تر اشاره کردیم دستگاهی است که بخار آب تولید می کند و برای پاکسازی سطوح استفاده می شود، دستگاه های بخارشوی لکه های سخت و یا سطوحی که ناشی از ریختن روغن یا لکه های این چنینی دچار لک شده اند را از بین می برد. ممکن است سطوحی که دچار لک شده اند طوری باشند که با دست و شستن به روش دستی پاک نشوند، در این صورت بخارشوی کمک رسان شما خواهد بود تا در کمترین زمان نتیجه بی نظیری بگیرید و سطح عاری از لک و آلودگی داشته باشید.

انواع بخارشوی

این دستگاه بسته به نوع کارلیی که دارند و در مکان های مختلفی که به کار می روند دارای ابعاد و اشکال مختلفی هستند، انواع بخارشوی شامل:

بخارشوی خانگی

بخارشوی خانگی که در منازل مورد استفاده قرار میگیرد برای پاکسازی لکه از فرش، مبل، سطوحی که در دسترس نیستند مورد استفاده قرار میگیرند. بخارشوی خانگی ظاهری شبیه به جاروبرقی دارد اما در ابعاد کوچکتر، این بخارشوی مورد نیاز بسیاری از خانه داران است که برای تمیزکردن سرامیک و سطوح سرامیکی مورد استفاده قرار میگیرد. از این دستگاه در تمیز کردن اخل خودرو هم استفاده می شود، حتی تمیز کرن شیشه های ماشین و زدودن گرد و خاک داخل بدنه هم مورد استفاه قرار میگیرد.

بخارشوی کارواش

از انواع دیگر بخارشوی می توان به بخارشوی کارواش اشاره کرد که در کارواش های اتومبیل، کارخانجات صنعتی، کارگاه های تعمیر اتومبیل مورد استفاده قرار میگیرد همچنین از این بخارشوی برای استرلیزه کردن و نظافت ساختمان هم استفاده می شود. بسیاری از افراد بدون اطلاع داشتن از جنس بدنه، متریال استفاده شده در این دستگاه یا کیفیت و کارایی این محصول اقدام به خرید آن می کنند و گاهی ممکن است با هزینه پایین یک بخارشوی تهیه کنند که عمر بالایی ندارد و پس از مدتی از کار می‌افتد و یا قابلیت روزهای ابتدایی را ندارد.

بخارشوی کارواش

بخارشوی پرتابل صنعتی (بخارشوی تعویض روغن)

دستگاه کارواش بخار و بخارشوی تعویض روغن برای شما امکانات مختلفی دارد که شامل: شستشوی بدنه و موتور خودرو صورت میگیرد. این نوع بخارشوی که دارای ظرفیت و قدرت بالایی است. این نوع بخارشوی دارای ابعاد مناسبی هستند که قابل حمل نیز هستند.

با استفاده از بخارشوی پرتابل صنعتی یا بخارشوی کارواش می توانید علاوه بر شستشوی ماشین، وسایل و اثاثیه منزل را نیز مورد پاکسازی قرار دهید. این دستگاه لکه های سرسخت را نیز از بین میبرد و میتوانید برای تمیز کردن راهرو، کف زمین (کاشی، سرامیک، پارکت) ، مبلمان و سایر لوازم استفاده کنید.

بخارشوی مکش دار

این بخارشوی که دارای دو مخزن مجزا از هم است، یکی از این مخازن برای پاکسازی سطوح و تولید بخار مورد استفاده قرار میگیرد و مخزن دوم برای جمع آوری آب آلوده از سطوح است. این دستگاه دارای قدرت مکش بالایی است که می تواند آب و ریزتررین ذرات و غبارها را نیز به داخل دستگاه بکشد. با تهیه این دستگاه نیازی به پاکسازی به روش دستی و دستمال کشیدن سطوح نخواهید بود.

بخارشوی چندکاره

بخارشوی چندکاره همانطور که از نامش پیداست برای تمیز کردن سطوح مختلف و ضدعفونی کردن مورد استفاده قرار میگیرد، بااستفاده از این دستگاه می توانید پشت مبل، زیر صندلی و سایر نقاط است که می توانید با تعویض سری آن برای سطوح مختلف استفاده کنید. شما با این دستگاه قادرید تا فشار بخار را کنترل کنید و از این دستگاه به شکل ای مختلف استفاده کنید.

قیمت بخارشوی کارواش

دستگاه بخارشوی آراد بویلر با استفاده از متریال باکیفیت و تجهیزات اصل، این دستگاه را طراحی و تولید می کند، این دستگاه بخار کارواش در کارگاه های تعمیرات خودرو و کارخانجات صنعتی استفاده می شود.

قیمت این دستگاه بنابه مواد به کار رفته در ساخت آن، طول عمری که دارد، مدل دستگاه و ظرفیتی که دارد، خدمات پس از فروش مانند گارانتی و ضمانت و.. ، استاندارد بودن بخارشوی و همچنین سایر موارد دیگر که در ساخت آن دخیل هستند در قیمت تاثیر گذار است؛ برای خرید بخارشوی کارواش می توانید از طریق شماره تماس 02177131452 تماس حاصل فرمایید و از قیمت این محصول اطلاع پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. سلام .. برای اطلاع یابی از ابعاد و هزینه بخارشوی کارواش با شماره تماس ۰۲۱۷۷۱۳۱۴۵۲ تماس حاصل فرمایید.