پرسنل مجموعه آراداکس

گروه صنعتی آراد بویلر با گردهم آوردن پرسنل ماهر و متعهد، فعالیت خود را در زمینه ساخت، تولید و اجرای انواع مخازن تحت فشار از جمله دیگ های بخار صنعتی، دیگ آبگرم، دیگ آبداغ و دیگ روغن داغ با پشتوانه بیش از سی سال فعالیت سازنده در عرصه تولید برای میهن پهناورمان آغاز نمود و پس از سال ها تلاش مستمر و چشمگیر با یک مجموعه پیشرفته صنعتی تولیدات خود را بر اساس استانداردهای موجود و دارای مشخصه های منحصر بفرد فنی و کیفی به سراسر نقاط ایران و خاورمیانه عرضه و ارائه می نماید.

آراد بویلر با داشتن مدیریتی مجرب و مشتری مدار همواره سعی داشته تا در طول این سال ها علاوه بر بهره گیری از علوم فنی و آخرین تکنولوژی های روز دنیا، نظرات کارشناسانه و حرفه ای مشتریان را در جهت بهبود کیفیت و ارتقاء تولیدات خود پذیرا بوده و بکار گیرد تا رضایت مشتریان را همچون گذشته در استفاده از تولیدات خود بدست آورد.

کلیه تولیدات این کارخانه با توجه به استاندارد شناخته شده بین المللی B.S ، DIN و بر مبنای نقشه های استاندارد، تولید و ساخته می شود. کلیه جوشکاری های انجام شده ایکس ری شده و توسط جوشکاران دارای گواهینامه 6 انجام گرفته است، که توسط مهندسین شرکت بازرسی کنترل کیفیت مورد تایید قرار می گیرد.

خدمات کارخانه آراد بویلر

دیگ های بخار ماشین سازی آراداکس مطابق با استانداردهای BS-2790 و EN-12953 از ظرفیت 60 کیلوگرم در ساعت تا ظرفیت 10 تن در ساعت به صورت سه پاس در سه مدل افقی عقب تر(Wet Back)، افقی عقب خشک(Dry Back) و عمودی طراحی و تولید می گردد.

فولادهای مصرفی در ساخت کوره اصلی، محفظه برگشت و تیوب پلیت ها از نوع ورق آتشخوار DIN17155-17MN4 و مناطق دیگر از ورق A516 Gr70 می باشد. ورقهای آتشخوار مخصوص ساخت دیگهای بخار بوده و از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردار است.

لوله های مصرفی از نوع بدون درز آتشخوار DIN17175-ST35.8 می باشد.

لوله های انتقال حرارت توسط جوش به تیوب پلیتها متصل می گردند. الکترودهای مصرفی از نوع E7018 و E7010 بوده و مطابق با WPS&PQR مورد مصرف قرار می گیرند.

کلیه جوش ها دارای تاییدیه اداره استاندارد هستند و مورد آزمایش های اولتراسونیک(UT)، رادیوگرافی(RT) و با فشار 1.5 برابر فشار طراحی مورد تست هیدرواستاتیک قرار می گیرد.

عایقکاری بدنه با پشم سنگ یا الیاف سرامیک نسوز صورت می پذیرد. ضخامت عایقکاری 100 میلیمتر بوده و با روکش استیل ضدزنگ به ضخامت 1 میلیمتر پوشش داده می شود.

دربهای عقب و جلو و اتاقهای دود با سیمان نسوز عایقکاری می گردند به طوریکه کلیه الزامات NFPA85-86 جهت به حداقل رساندن اتلاف انرژی لحاظ می گردد.

مجهز به تابلو فرمان اتوماتیک ساخته شده از مرغوب ترین قطعات.

مجهز به هشدار دهنده های ایمنی.

امکان اضافه نمودن اکونومایزر جهت افزایش راندمان(سفارشی).

امکان اضافه نمودن پمپ یدک(سفارشی)

کارخانه ماشین سازی آراد بویلر تنها کارخانه دیگ بخار صنعتی تحت نظارت استانداردهای داخلی و جهانی است و خدمات زیادی را به مشتریان عرضه می دارد خدماتی مانند:

بازدید و بازرسی رایگان:

با دقت به اهمیت ایمنی در بویلرها و همچنین بررسی وضعیت مصرف انرژی میبایست بنابر قانون، بویلرها مورد بازرسی های ادواری قرار گیرند و پلاک اخذ نمایند. از مهم‌ترین اقدامات بازرسین اداره کار و سازمان استاندارد، پس از بررسی مدارک استاندارد ارائه گردیده بوسیله تولید کننده بویلر، بازدید از خوردگی و رسوب داخل پوسته، کوره اصلی و فرعی و لوله ها به همراه آزمایش سنج ضخامت و آزمایش هیدرو استاتیک و در انتها نیز بررسی وضعیت تجهیزات کنترلی دیگ های بخار می باشد.

بازرسی ادواری بویلر با گواهی و پلاک بویلر: انجام کلیه بازرسی های دوره ای و تعمیرات دیگ و بویلر، با مجوز اداره استاندارد و اداره کار به وسیله گروه مهندسین مورد تایید ISQI با ارائه گواهی و پلاک یکساله بازرسی

سرویس های بازرسی و ممیزی انرژی: بازرسی و ممیزی انرژی موتورخانه ها، بویلرها و تجهیزات گرمایشی با جواز اداره استاندارد بوسیله مهندسین کارآزموده + مشاوره رایگان

تعویض بویلرهای کارکرده:

امروزه با گسترش زمینه های ارتباطی، قابلیت دسترسی بهتر برای ارائه خدمات فنی و تخصصی در صنعت های گوناگون بوجود آمده است، لذا در همین راستا و در جهت ارتقا کیفی ارائه خدمات فنی اجرایی راجع به بویلر و دیگ، کارخانه آراد با تکیه به سال ها تجربه در امر تولید برای نخستین بار خدمات تعویض دیگ های فرسوده را در سراسر ایران ارائه کرده است. این سرویس ها برای او‌لین بار در کشور‌ بوسیله یک تولید کننده ارائه می‌گردد و مشتمل بر سه نوع بویلر: بویلر بخار، بویلر آبگرم آبداغ و بویلر روغن داغ است.

مزایای ارائه خدمات آراد بویلر در طرح تعویض دیگ بخار عبارتند از:

  • قابلیت تعویض بویلر و دیگ فرسوده با بویلر نو و استاندارد برای اولین بار
  • ارائه مدرک و پلاک بازرسی از معتبرترین موسسات دارای جواز سازمان ملی استاندارد
  • ارائه بویلر نو مطابق با آخرین استانداردهای کاهش مصارف سوخت
  • خودداری از هزینه های نگهداری مداوم  و تعمیرات بویلرها با ارائه سرویس ها و گارانتی تضمینی

اجرا و راه اندازی تأسیسات:

اجرای خدمات فنی اجرای تاسیسات موتورخانه، ساختمان، استخر، سونا و جکوزی همچنین آراد بویلر در جهت ارائه خدمات متمرکز به مشتریان محترم در سرتاسر کشور، مبادرت به ساخت و گسترش واحد خدمات اجرایی در زمینه تاسیسات مکانیکی در موارد ذیل نموده است:

تاسیسات برقی و مکانیکی موتورخانه: این سرویس برای کلیه مناطق و بخش های مورد نیاز در موتورخانه های مجهز به دیگ های بخار، دیگ های آب داغ یا آب گرم و دیگ های روغن داغ، که دارای تاسیسات ورودی و خروجی دیگ های بخار، تجهیزات کمکی اتاق بویلر و خطوط سوخت رسانی قابل ارائه می‌باشد.

تاسیسات مکانیکی ساختمان ها: با توجه به سابقه طولانی فعالیت های تاسیساتی آراد و در جهت ارائه سرویس های متمرکز، این خدمات اجرایی توسط شرکت ها و پیمانکاران همکار، در زمینه تاسیسات مکانیکی گرمایشی و سرمایشی قابل ارائه می باشد.

تاسیسات مکانیکال و الکتریکال استخر، سونا و جکوزی: با توجه به تجارب کاری این شرکت در جهت ساخت تجهیزات مورد نیاز استخر، سونا، جکوزی و همینطور اجرای صدها مورد پروژه در سرتاسر کشور بصورت مستقیم و غیر مستقیم، آماده ارائه خدمات اجرایی کامل تاسیسات استخر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *