عیب‌یابی و تعمیرات دیگ بخار آراد بویلر

✅عیب‌یابی و تعمیرات دیگ بخار آراد بویلر✅

عیب‌یابی و تعمیرات دیگ بخار از جمله تخصصی‌ترین موضوعات در تعمیر تجهیزات موتور‌خانه‌ای می‌باشد، آراد بویلر با بهره‌گیری از مهندسین و تکنسین‌های خبره در صنعت تأسیسات، خدمات قابل توجهی به هموطنان در سراسر ایران ارائه می‌نماید. در هر ساعت از شبانه روز امکان ارسال نیرو به سراسر کشور جهت تعمیر و خدمات پس از فروش وجود دارد.

تعمیرات دیگ های بخار و بویلرها

تعمیرات دیگ بخار و بویلرها شامل: تعمیرات دیگ آب گرم، دیگ بخار، دیگ روغن داغ و رسوب زدایی دیگ بخار می باشد همچنین اصلاحات و نوسازی تابلو برق که از مهم ترین بخش ها در دیگ بخار برقی است شامل می شود.

ارائه مشاوره و راهنمایی در انتخاب و خرید دیگ بخار و بویلر از دیگر خدماتی است که مجموعه آراد بویلر برای مشتریان فراهم آورده است.

تعمیرات قطعات خراب شده و یا معیوب مانند پمپ، لول سوئیچ ها، آب نما و سایر قطعات مهم دیگر

یکی از مواردی که در نگهداری دیگ بخار باید به یاد داشت این است که این دیگ های بخار باید به طور سالانه بررسی شوند تا در صورت بروز اشکال و یا رسوب گیری، برطرف شود.

درخواست خدمات شبانه روزی      88522449-021

تعمیرات مکانیکی دیگ بخار

از خدمات دیگر تعمیرات دیگ بخار می‌توان به تعمیرات مکانیکی دیگ‌های بخار و مخازن تحت فشار اشاره کرد که شامل اور هال کلی، اسید شویی، تعویض لوله، تعویض شبکه و به صورت کلی، رفع تمامی ایرادات قسمت مکانیکی دیگ بخار و دیگ آبگرم می‌باشد که توسط تیمی تخصصی صورت می‌پذیرد.

تعمیرات تابلو برق و قطعات برقی و کنترلی

تعمیرات تابلو برق و قطعات برقی و کنترلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که وجود نقص در این قسمت‌ها صدمات حبران ناپذیری به بویلر وارد می‌نماید. لذا شرکت آراد بویلر در این زمینه نیز با بهره جستن از مهندسین خبره و با تجربه خدمات شایانی اعم از عیب‌یابی و تعمیرات دیگ بخار به هموطنان عزیز ارائه می‌نماید.

پایپینگ موتور خانه

موتور خانه‌ها به عنوان قلب هر کارخانه یا خانه به حساب می‌آیند، لذا بروز مشکلات در پایپینگ موتورخانه باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی میگردد، متخصصین خبره ما با عیب‌یابی و رفع مشکلات در پاپینگ موتور خانه به شما کمک خواهند کرد لذا برای راهنمایی و مشاوره می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

آراد بویلر این امکان را دارد تا جهت پایپینگ و راه‌اندازی موتور خانه‌های دیگ بخار، تعمیرات دیگ بخار، آبگرم و بویلر های روغن داغ نیز با ارسال نیروهای متخصص خدمت دیگری به هموطنان عزیز ارائه نماید.

عایق بندی موتورخانه

یکی از مهم‌ترین اصول در هر موتورخانه‌ای ایزولاسیون و یا به اصطلاح عایق بندی موتور خانه می‌باشد.

عایق بندی موتور خانه‌ها باعث کاهش اتلاف انرژی شده و با توجه به هزینه‌هایی که جهت تولید انرژی صرف می‌شود امری ضروری به حساب می‌آید، عایق‌بندی موتور خانه از دیگر خدماتی است که مجموعه ما علاوه بر تعمیرات و عیب‌یابی ارائه می‌دهد.

مجموعه آراد بویلر در این خصوص با استفاده از متریال مناسب جهت عایق بندی لوله‌ها و تجهیزات گام موثری در این خصوص برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *