دستگاه پیش پخت و پرس ضایعات برای تهیه انواع پودر

دستگاه پیش پخت و پرس ضایعات جهت پرس و جداسازی روغن و آب از کیک جامد مورد استفاده قرار می گیرد. مواد کیک مانند، توسط اسکرو به خشک کن دیسکی منتقل می شود و مخلوط روغن و آب به دستگاه دکانتر یا تری کانتر انتقال می یابد. دستگاه پرس ماشین سازی آراداکس در دو مدل تک اسکرو و دابل طراحی و ساخته می شود.

ویژگی و مزایای دستگاه پخت و پرس ضایعات

  • استفاده از فولاد با استحکام بالا
  • استفاده از ورق ضخامت بالا برای افزایش طول عمر دستگاه و حفاظت در برابر خوردگی
  • طراحی بر اساس استاندارد CEMA
  • استفاده از مش استیل به صورت سفارشی
  • استفاده از موتور گیربکس سنگین با بازدهی بالا
  • استفاده از کوپلینگ زنجیری به عنوان فیوز مکانیکی
  • عایق کاری مناسب و استفاده از ورق کاور استیل

همانطور که میدانیم امروزه در صنایع مختلف توجه به بحث انرژی و همچنین راندمان بالای دستگاه بسیار مورد توجه است لذا ما در مجموعه آراداکس تمامی پارامترهای لازم جهت نیل به این هدف را مورد نظر قرار داده ایم. در فرآوری پخت توجه به ضخامت جداره های اول و دوم و همچنین نوع متریال به کار رفته و فاصله ی بین جداره ها بسیار مهم و ضروری می‌باشد. از نکات مهم دیگری که باید به آن اشاره نمود مهار کردن دو جداره می‌باشد که در ساخت این دستگاه و جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نمایی از دستگاه پخت

موارد استفاده از دستگاه پخت و پرس

در ساخت دیگ های پخت و پرس شرکت ماشین سازی آراداکس از مواد مرغوب و مطابق با استانداردهای جهانی استفاده شده است. برای این نوع عملیات، استفاده از آلیاژهای فولادی مقاوم در برابر سایش و ضخامت مناسب بسیار مهم است، زیرا چه ضخامت خیلی کم یا زیاد باشد، می تواند فرآیند را دشوار کند یا حداقل مقدار انرژی را افزایش دهد.

دستگاه پخت و پرس خط تولید پودر ماهی:

برای تهیه پودر ماهی و تامین پروتئین لازم از این ماده باید تجهیزاتی مورد استفاده قرار گیرد تا در شرایط خاص پودر ماهی تولید شود یکی از این تجهیزات دستگاه پیش پخت و پرس است که در مجموعه آراداکس طراحی و تولید می شود. برای اطلاع یابی از قیمت این دستگاه می توانید با شماره تماس 02177131453 تماس حاصل فرمایید.

دستگاه پخت و پرس خط تولید پودر گوشت:

 برای تولید پودر گوشت یکی از تجهیزات مورد نیاز دستگاه پخت و پرس می باشد؛ پودر گوشت برای تامین پروتئین لازم در مواد خوراکی دام می باشد. پودر گوشت به دلیل فسفر بالایی که دارد باید در استفاده آن برای خوراک دام و طیور حد لازم را رعایت کرد.

دستگاه پخت و پرس خط تولید پودر خون:

 دستگاه پخت و پرس ماشین سازی آراداکس در تهیه انواع پودر ضایعات مورد استفاده قرار میگیرد، دستگاه پخت و پرس علاوه بر دیگ بخار در خط تولید پودر خون برای تهیه این پودر الزامی است. از این پودر برای غذای گاوها و گوسفندان، طیور و دام های شیرده مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *