ساخت دسگاه اسکروفیدر در مجموعه آراداکس

دستگاه اسکروفیدر و راهنمایی خرید

در برخی از صنعت ها مانند خط تولید پودر و صنعت غذایی نیاز به دستگاه هایی است که مواد را به صورت پودری انتقال دهند، این کار توسط اسکروفیدر یا فیدر اسکرو انجام می شود که در ادامه با کارایی آن بیشتر آشنا خواهید شد.

اسکروفیدر و کارایی آن در صنعت

اسکروفیدر همانند اسکروکانوایر است و عملکردی مشابه آن را دارد، در درون این دستگاه از یک مارپیچ استفاده شده که عمل چرخش و انتقال مواد را برعهده دارد. این دستگاه با داشتن سیستم توزیع و همچنین اندازه گیری دقیق دارای ظرفیت مشخصی است که می تواند انتقال دهد، این کار توسط پنل کنترل انجام می شود.

دستگاه اسکروفیدر

عملکرد اسکروفیدر چگونه است؟

همانطور که اشاره کردیم عملکرد این دستگاه مشابه با اسکروکانوایر (حلزونی) است، این دستگاه در صنایع مختلفی مانند سیمان، معادن، فولاد، خط تولید پودر و حتی در صنعت غذایی نیز کاربرد دارد.

کیفیت دستگاه اسکروفیدر

در ساخت اسکروکانوایر و همچنین ماردون های دستگاه اسکروفیدر فولاد به کار رفته است و از استحکام بالایی برخوردار است، فولاد به کار رفته باعث افزایش طول عمر دستگاه و همچنین استحکام آن و همچنین انتقال مواد با قدرت بیشتری می شود.

بدنه اصلی اسکروفیدر

بدنه این دستگاه که به صورت لوله بلند و قطور ساخته شده اغلب به صورت استوانه ای و یا مثلثی شکل ساخته می شود.

این دستگاه انتقال مواد از اجزایی مانند الکتروموتور، ماردون یا مارپیچ انتقال مواد، یاتاقان، هایپر، دریچه خروجی، شفت و کوپلینگ تشکیل شده است.

قیمت اسکروفیدر

یکی از مبحث های مهمی که در تهیه دستگاه ها مورد توجه قرار میگیرد، قیمت دستگاه ها و توجه به کیفیت ساخت آن است، مجموعه آراداکس با تولید ماشین آلات صنعتی با متریال درجه یک این اطمینان را به خریداران محترم می دهد که یک دستگاه درجه یک تهیه می کنندو همچنین این دستگاه ها دارای ضمانت می باشد.

با توجه به نوسانات دلار و ارز قادر به ثبت دقیق قیمت نیستیم اما شما می توانید با تماس به پشتیبانان ما از قیمت ها و راهنمایی بیشتری در رابطه با اسکروفیدر و مارپیچ بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *