راهنمایی خرید دیگ بخار بوهار (Boiler bohar)

راهنمایی خرید دیگ بخار بوهار (Boiler bohar)

دیگ بخار همان گونه که از نامش مشخص است وظیفه تولید کردن بخار را به عهده دارد، این محصول نمونه ها و مدل های مختلفی دارد که در میان آنها دیگ بخار بوهار توانسته با کیفیت بالا محبوبیت بیشتری را به دست بیاورد. این دیگ بخار با دو جنس دیگ فولادی و دیگ چدنی تولید می شود که نمونه های چدنی اصولا برای تولید دیگ های کوچک کاربرد دارند، بدانید که این دیگ وظیفه تولید بخار برای محیط های کوچک تر را کاربرد دارد، این دیگ بخار بسیار با کیفیت و درجه یک می باشد و توانسته بهترین عملکرد را از خود نشان بدهد، ناگفته نماند که این دیگ ها وظیفه تولید آب گرم و بخار را دارند و همواره در زمینه های مختلفی به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و کاربرد دارند. دیگ بخار بوهار توانایی تولید حجم بالایی از بخار را دارا می باشند و در نتیجه می توان در انواع محیط های صنعتی و خانگی از آنها استفاده کرد.

اجزای تشکیل دهنده دیگ بخار بوهار

دیگ بخار بوهار همواره دارای احزاب مشخصی می باشد که با کمک آنها فعالیت می کند و هر کدام وظیفه ای را به عهده دارند. دیگ های بخار در کل از سه بخش اصلی تشکیل شده اند که در حال حاضر این سه بخش عبارتند از سیستم آب تغذیه، سیستم بخار و سیستم سوخت، هر دیگ بخار بوهار این سه بخش را دارد و به کمک آنها فعالیت می کند.

در دیگ بخار بوهار می توان مخزنی را مشاهده کرد که وظیفه تصفیه آب را به عهده دارد تا انواع ناخالصی ها از آن خارج گردد، با شناخت تمام بخش‌های قرار گرفته در دیگ بخار بوهار همواره می توان فعالیت آنها را زیر نظر گرفت تا در صورت خرابی به سرعت مورد تعمیر قرار بگیرند.

بویلر بوهار - آراد بویلر
بویلر بوهار – آراد بویلر

کاربرد دیگ بخار بوهار

دیگ بخار بوهار کاربردهای بسیار فراوانی در بازار ها دارد زیرا این محصول در دو نوع صنعتی و خانگی تولید می شود که هر کدام کاربرد های خاص خود را دارا می باشند. از مهمترین کاربرد های دیگ بخار بوهار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کارخانجات پوشاک و حوله
 2. مزون ها
 3. کارگاه های خیاطی حرفه ای
 4. دیگ بخار خشکشویی
 5. کارخانجات صنعتی
 6. دیگ بخار صنعت نساجی و رنگرزی

البته بسیاری صنایع دیگر هم هستند که به کمک این دیگ بخار نیاز مبرم دارند تا بتوانند فعالیت خود را به خوبی انجام بدهند. البته ناگفته نماند که از نمونه های بزرگ این دیگ برای تکمیل روند تولید پارچه هم استفاده می کنند. با اطلاع یابی از کاربرد های این دیگ بخار می توان بهترین نمونه را متناسب با نیاز و فعالیت خود انتخاب کرد و آن را تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. لازم به ذکر است که در بسیاری مشاغل برای تکمیل تولیدات نیاز به دیگ بخار می باشد به همین دلیل برای آنها بهترین انتخاب دیگ بخار بوهار می باشد که عملکرد عالی از خود نشان داده است.

ابعاد مختلف دیگ بخار بوهار

دیگ بخار بوهار نیز مانند سایر دیگ ها دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشد که هر کدام در زمینه ای کاربرد دارند و مورد استفاده را می گیرند، بدانید که ابعاد و اندازه های دقیق این دیگ ها را می توان در این سایت به صورت دقیق مشاهده کرد، از ابعاد و اندازه های این دیگ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دیگ بخار ۶۰ کیلویی
 • دیگ بخار با ۷۰ کیلو وزن
 • دیگ بخار با وزن ۸۰ کیلو
 • دیگ بخار با وزن ۹۰ کیلو
 • دیگ بخار با وزن ۱۰۰ کیلو

افزایش حجم این دیگ بخار باعث می شود تا بتوان همزمان چندین دسته را به آن متصل کرد و از آن استفاده نمود. بدانید که ابعاد مختلفی که از این دیگ ها تولید می شود که همواره هر کدام برای محیطی مناسب هستند و قدرتی دارند. با شناخت انواع مختلف این دیگ ها و اطلاع از اندازه های آنها می توان به راحتی متناسب با نیاز خود نمونه ای را انتخاب و تهیه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *