قیمت دیگ بخار استاندارد

قیمت دیگ بخار استاندارد

یکی از عوامل تاثیرگذار خرید دیگ های بخار قیمت آن است، مشتریان هنگام سفارش دیگ بخار علاوه بر استاندارد بودن آن به قیمت دیگ بخار توجه زیادی دارند؛ قیمت دیگ های بخار استاندارد، باکیفیت ساخت و نوع دیگ رابطه مستقیم دارد چون برای تهیه متریال و مواد اولیه تهیه این دستگاه لازم است تا از مواد درجه یک و باکیفیت استفاده شود.

امروزه به دلیل بالا بودن نرخ تورم و بالا رفتن نرخ مواد اولیه برای تهیه دیگ بخار به تبع قیمت دیگ بخار هم افزایش پیدا می کند در ادامه با مواردی که باعث افزایش قیمت این محصول و همچنین قیمت دیگ های بخار اشاره خواهیم کرد.

دیگ بخار صنعتی

دیگ بخار کاربردهای متنوعی دارد که مهم ترین آن دیگ بخار صنعتی است و در صنایع مختلفی مانند صنعت تولید مواد غذایی، صنعت نساجی مانند دیگ بخار خیاطی، دیگ بخار بوهار و همچنین بسیاری از دیگ های بخار دیگر که در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد.

اتصالات دیگ بخار

دیگ بخار دارای بخش های مختلفی است که هر کدام از این بخش ها اگر دچار نقص شوند و یا درست روی تعبیه نشوند پیش آمد های جبران ناپذیری در بر دارد؛ مجموعه آراد بویلر با تولید دیگ های بخار باکیفیت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که دیگ های بخار مناسب صنعت خود را خریداری کنند.

از انواع متعلقات دیگ بخار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشعل های دیگ بخار که برای راه اندازی این مشعل ها یک شیر گازی مناسب با سایز لوله متصل به مشعل اتصال داده می شود و یک فیلتر گاز روی آن نصب می شود تا از ورود ذرات ریز گرد و غبار داخل شیرهای برقی مشعل ها جلوگیری شود.

آب نما مغناطیسی که روی دیگ های بخار آراد بویلر نصب شده و دارای دو قسمت سفید و قرمز رنگ است که بخش قرمز رنگ نمایشگر میزان آب داخل بویلر است و قسمت سفید رنگ میزان بخار داخل بویلر را نمایش می هد.

سیر نمونه گیری یکی دیگر از قطعات تشکیل دهنده دیگ بخار است که همانطور که از نامش پیداست جهت نمونه گیری از آب داخل بویلر قرار داده شده.

لول کنترل یا شیر اطمینان که دارای یک شیر درین در قسمت تحتانی آن است.

مسیر شعله دیگ بخار روی قیمت آن تاثیرگذار است؟

دیگ های بخار دارای مسیر سعله یک پاس، دو و یا سه پاس هستند، در دیگ های بخار عموما از مشعل های دو مرحله ای استفاده می شود مسیر شعله دیگ های بخار بر قیما آن تاثیرگذار است.

کوره مرکزی دیگ بخار هسته سیستم حرارت مرکزی مشعل است که در آن احتراق و گرما برای تولید شدن و ایجاد حرارت توسط این وسیله انجام می شود.

مشعل های دیگ بخار به سه نوع مازوت سوز، گازی و گازوئیلی تقسیم بندی می شود.

یکی از مهم ترین عوامل در این سیستم های حرارتی انتخاب مشعل های مناسب برای سیستم حرارت مرکزی می باشد. در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

علت های بروز مشکل و انفجار دیگ های بخار      

یکی از عوامل مهمی که به آن رسیدگی نمی شود چک کردن و بررسی سیستم های دیگ بخار است، سیستم های اتوماتیک دیگ بخار و سیستم های تحت فشار این دستگاه باید به صورت منظم مورد بررسی قرار گیرند و تحت نظارت های استاندارد قرار گیرد.

قیمت دیگ بخار استاندارد

قیمت دیگ های بخار استاندارد بسته به نوع مواد اولیه انتخاب شده در تهیه این محصول و همچنین داشتن استاندارد و تاییدیه از سوی سازمان کنترل کیفیت می باشد.

دیگ بخار آراد بویلر در اندازه و ابعاد و همچنین وزن های متنوع بنا به نوع کارایی که کسب و کار دارد انتخاب می شوند و قطعا افزایش حجم و ابعاد بر قیمت آن هم تاثیرگذار است.

برای اطلاع پیدا کردن از نوع بویلرها و قیمت با ما تماس حاصل فرمایید تا با راهنمایی و ارائه خمات آراد بویلر بهترین خدمات را از ما دریافت کنید.

جدول بهای ماشین آلات صنعتی تولیدی آراداکس

بها(ریال)  مدل اقتصادی(E) بها(ریال)  مدل A+ راندمان مشعل موقعیت

ظرفیت

KG/H

استاندارد

ISIRI

شرح کالا
برای اطلاع یابی از قیمت تماس بگیرید ٨۵% ایران رادیاتور/  گرم ایران افقی ۵٠٠ ۴٢٣١ دیگ بخار ١
برای اطلاع یابی از قیمت تماس بگیرید ٨۵% ایران رادیاتور/  گرم ایران افقی ٧۵٠ ۴٢٣١ دیگ

بخار

٢
برای اطلاع یابی از قیمت تماس بگیرید ٨۵% ایران رادیاتور/  گرم ایران افقی ١٠٠٠ ۴٢٣١ دیگ بخار ٣
برای اطلاع یابی از قیمت تماس بگیرید ٨۵% ایران رادیاتور/  گرم ایران افقی ٢٠٠٠ ۴٢٣١ دیگ

بخار

۴
 

 

برای اطلاع یابی از قیمت تماس بگیرید ٨۵% ایران رادیاتور/  گرم ایران افقی ٣٠٠٠ ۴٢٣١ دیگ

بخار

۵
برای اطلاع یابی از قیمت تماس بگیرید ٨۵% ایران رادیاتور/  گرم ایران افقی ۵٠٠٠ ۴٢٣١ دیگ

بخار

۶

*کلیه بویلرهای A+ دارای آبنمای مغناطیسی، لول سوییچ مغناطیسی  و تابلو برق فرمان به صورت تمام اتوماتیک و دارای سنسورهای ایمنی دما و فشار  میباشند.

**در بویلرهای مدل اقتصادی با حذف و جایگزینی تجهیزات فوق با نمونه ارزان تر، قیمت کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *