تفاوت قیمت دیگ روغن داغ و دیگ بخار در چیست؟

تفاوت قیمت دیگ روغن داغ و دیگ بخار در چیست؟

این دستگاه حرارتی که در آن روغن جاری است و به عنوان ماده ای برای انتقال حرارت مورد استفاده قرار میگرد، عملکرد این بویلرهای حرارتی روغن داغ به این صورت است که گرما و حرارت تولید شده توسط لوله هایی که داخل آن روغن است به روغن وارد می شود و دمای روغن افزایش می یابد، قیمت دیگ روغن داغ یکی از مسائلی است که مشتریان درگیر آن هستند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

همانطور که در مقاله دیگ روغن داغ توضیح دادیم این دستگاه از کویل و پوسته ای تشکیل شده که گرما و حرارت از طریق این کویل هل که به صورت مارپیچ قرار گرفته اند انتقال پیدا کرده و روغن درن این لوله ها را داغ می کند که این دما می تواند از 150 تا 300 درجه سانتی گراد باشد.

Hot Oil Boiler عبارت دیگری از دیگ روغن داغ به زبان انگلیسی است؛ این دستگاه به نوعی طراحی شده که انتقال گرما و حرارت به شکل سه پاس حرارتی میان روغن داغ و گرمای تولید شده از احتراق صورت می گیرد.

قیمت دیگ روغن داغ

تعیین قیمت دیگ روغن داغ بسته به نوع مواد به کار برده شده داخل آن، کیفیت، ظرفیت این بویلر تاثیرگذار است؛ قیمت های مصوب شده به دلیل تورم و افزایش قیمت ها ثابت نیست و در طی مدت زمان این قیمت کاهش و یا افزایش پیدا می کند.

آراد بویلر با ساخت دیگ روغن داغ زیر نظر متخصصین قادر است تا با تولید دیگ های مناسب و با قیمت مناسب به مشتریان بهترین محصولات خود را عرضه کند.

برای راهنمایی بیشتر و گرفتن مشاوره برای خرید دیگ روغن داغ با پشتیبانی مجموعه آراد بویلر و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید تا برای خرید بهترین دیگ های بخار، دیگ روغن داغ، بخارشوی و سایر ماشین آلات صنعتی دچار سردرگمی نشوید.

مشخصات فنی دیگ روغن داغ

بویلر های روغن داغ به شکل تک کویل، دو و یا سه کویل ایجاد می گردد که هر کدام از این کویل ها از دو یا سه ردیف لوله در کنار هم تشکیل شده است؛ داخل این نوع بویلر ورق هایی آتش خوار استفاده شده که مختص بویلرهای روغن داغ هستند و از استحکام و قدرت کشش بالایی برخوردار است.

مزایای دیگ روغن داغ آراد بویلر

دیگ روغن داغ به دلیل نوع ساخت دستگاه نیازی به تنظیم فشار داخلی ندارد و این موضوع باعث کاهش منفجر شدن و تهدیدات ناشی از انفجار این دستگاه خواهد بود.

این نوع دیگ هنگام کار آلودگی صوتی ایجاد نمی کند و توسط متخصصین مجموعه آراد بویلر به گونه ای طراحی شده است که هنگام کار آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.

دیگ روغن داغ مانند دیگ بخار به دستگاه دی اریتور و سختی گیر نیاز ندارد.

دیگ روغن داغ آراد بویلر از ایمنی بالایی برخوردار است و خطراتی مانند تله بخار و سایر خطرات تهدید نمی کند.

این دیگ بدون یخ زدگی، رسوب و نصب آسانی دارد که نسبت به دیگ بخار فرآیند بهتری طی می کند اما هرکدام خواص و ویژگی خود را دارند.

قطعات داخلی و اصلی تشکیل دهنده دیگ روغن داغ

داخل دیگ روغن داغ از قطعاتی مانند پمپ سیرکوله، تابلو کنترل، منبع جداکننده، منبع انبساط، مشعل تمام اتوماتیک، صافی، لرزه گیر، منبع جداکننده و منبع تغذیه از قطعات تشکیل دهنده این بویلر محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *